درباره ما

آموزشگاه کامپیوتر ( فن آوری اطلاعات ) آزاد فنی حرفه ای دانش به پشتوانه بیش از 15 سال سابقه آموزشی و با بهره گیری از موسس؛ مدیران و مربیان با تجربه خود و حضور ممتد در عرضه انفورماتیک استان یزد مشغول به فعالیت می باشد. برگزاری دوره های متنوع عمومی و تخصصی و ارائه خدمات آموزشی به صد ها نفر از اقشار مختلف جامعه از جمله فعالیت های این آموزشگاه بوده است .

شروع فعالیت مجتمع آموزشی دانش از سال 1372 می باشد که تاکنون بالغ بر 13000 دانش آموخته را آموزش داده است.

مجتمع دانش با  دارا بود ن مجوز  از  اداره کل فنی و حرفه ای کشور ، سازمان امور استخدامی کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی  و دفتر امور شهری استان یزد فعالیت می نماید.

مجتمع دانش با دارا بودن مجوز از سازمان امور استخدامی کشور برای مهارت های هفتگانه ICDL و تامین زیر ساخت های آموزشی آنلاین و الکترونیکی  اقدام به  آموزش و آزمون  و صدور مدرک  ICDL   می نماید .

مجتمع دانش با مجوز از دفتر امور شهری استانداری یزد یکی از مجری های آموزش برای شهرداری های استان یزد می باشد

مجتمع آموزشی دانش با دارا بودن سامانه های ثبت نام بصورت غیر حضوری ثبت نام انجام داده و با تامین زیر ساخت های مناسب در حوزه آزمون و آموزش های غیر حضوری یکی از مجری های موفق استان می باشد.دانش یکی از مجری های موفق در برگزاری سمینارها ، همایش ها و کارگاه های تخصصی و عمومی بصورت حضوری و مجازی در استان یزد می باشد.

آموزشگاه کامپیوتر ( فن آوری اطلاعات ) آزاد فنی و حرفه ای دانش امیدوار است توانسته باشد در گسترش دانش انفورماتیک ؛ ارتقا سطح علمی جامعه ؛ کسب مهارت و زمینه سازی در جهت اشتغالزایی جوانان در سطح یزد نقش کوچکی ایفا نموده باشد.

آدرس آموزشگاه
یزد، انتهای خیابان سلمان جنوبی ،ميدان مسكن و شهرسازی، جنب سوپر شباب
تلفن تماس :
٣٦٢٩٢٥٠٥ (035)
٣٦٢٩٢٥٩٥